top of page

WYSYŁKA

Zamówienia wysyłane są na adres podany w profilu użytkownika, za pomocą przewoźnika wybranego w formularzu zakupu produktu. 

Po złożeniu zamówienia zostaną Państwo poinformowani o przejściu zamówienia do realizacji oraz o jego przybliżonym czasie, czas ten odpowiednio może wynosić:

-produkty magazynowane do 2 dni roboczych, 

-wyroby wykonywane ręcznie 2 do 3 tygodni,

-wyroby wykonywane na indywidualne zamówienie do 2 miesięcy.

Paczki wysyłane są z reguły co 2 dzień roboczy.

PŁATNOŚCI

Ceny widniejące na stronach sklepu jak i kartach produktu są cenami brutto. Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poza kosztami przesyłki.

Wyjątkiem są realizacje wyrobów na zamówienie i modyfikacje obecnych produktów - cenny ustalane są indywidualnie.

Obsługujemy płatności kartami debetowymi / kredytowymi poprzez PAYu.

Przyjmujemy przelewy tradycjne. 

ZWROTY

Klient przed nabyciem produktu informowany jest w formularzu produktu jakiego typu produkt nabywa: produkt magazynowy lub produkt ręcznie wykonany.

 

Na produkty magazynowe nabyte w naszym sklepie internetowym przysługuje Państwu 14 dni na odstąpienie od zawartej umowy bez podania przyczyny. Termin odstąpienia wygasa po 14 dniach od dnia dostawy produktu do Państwa bądź innej wskazanej osoby. 

Warunki przyjęcia zwrotu:

-produkt nie mógł być noszony przez kupującego,

-produkt jest w stanie nienaruszonym, 

-produkt nie posiada śladów użytkowania,

-produkt nie jest zniszczony / uszkodzony,

-produkt posiada wszelkie elementy zabezpieczające go, w stanie jakim został do państwa wysyłany (folia ochrona [jeśli jest], nalepka oryginalności [jeśli jest])

-jest zapakowany w oryginalne opakowanie.

Jeśli warunki zwrotu są spełnione przez kupującego, koszty wyrobu jak i pierwotnej wysyłki zostaną zwrócone w terminie do 14 dni od dnia otrzymaniu przez sklep internetowy paczki zwrotnej z produktem. 

Sklep nie zwraca kosztów wysyłki zwrotnej produktu.

Produkty ręcznie wykonane (produkty nieprefabrykowane) w sposób zgodny ze specyfikacją klienta (kolor, materiał, rozmiar, grawer, etc.), podaną w: formularzu zamówienia; przy zamówieniu indywidualnym, nie podlegają możliwości zwrotu. 

Sklep należy informować o chęci skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy poprzez formularz kontaktowy bądź na drodze wiadomości email.

bottom of page